CIN&CIN Polish Cup 2010 – promocja konsumencka

By | 14/10/2010

Na początku października br. marka CIN&CIN rozpoczyna akcję promocyjną turnieju CIN&CIN Polish Cup. W ramach kampanii prowadzony jest konkurs z ekskluzywnymi nagrodami oraz kampania wizerunkowa na nośnikach Outdoor. Dodatkowo turniej będzie reklamowany w TV Polsat.

CIN&CIN Polish Cup to największy w Polsce – Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego i najbardziej prestiżowe wydarzenie taneczne, sponsorowane przez markę od momentu jego powstania. Tegoroczna, czwarta już edycja odbędzie się 13 i 14 listopada w Hotelu Hilton w Warszawie. Z początkiem października rozpoczyna się kampania promocyjna wydarzenia.

W ramach kampanii przeprowadzony zostanie konkurs pro sprzedażowy zatytułowany „Tanecznym krokiem po nagrody”. Informacja na temat konkursu umieszczona zostanie na specjalnych zawieszkach na butelkach CIN&CIN w dużych sieciach handlowych w całej Polsce, na bilbordach na terenie Warszawy oraz stronach on-line, w tym na stronie marki na portalu społecznościowym Facebook. Jednocześnie specjalnie na tę okazję wyprodukowany i wyemitowany będzie spot sponsorski w TV Polsat.

Aby móc wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.cincin.pl, rozpoznać na zaprezentowanych filmach trzy kroki taneczne i odpowiedzieć na pytanie „taniec dla mnie to…” . Główną konkursową wygraną jest dziesięć podwójnych pobytów weekendowych all inclusive w hotelu Hilton w czasie trwania turnieju CIN&CIN Polish Cup wraz z wejściówkami i udziałem w VIP after party. Przewidziane są również nagrody w postaci 25 dwuosobowych wejściówek na turniej oraz na after party.

Podczas weekendowego pobytu dla zwycięzców planowane są liczne atrakcje i niespodzianki. Uczestnicy będą mieli okazję osobiście poznać popularne postacie Showbiznesu odwiedzające turniej, obejrzeć od kulis przygotowania do eliminacji, a o ich dobre samopoczucie zadba specjalny Consierge, który towarzyszyć będzie zwycięzcom 24 godziny na dobę. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.cincin.pl, a sama kampania promocyjna potrwa do połowy listopada.