Szukasz pracy? Eniro zaprasza na Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2010

By | 13/10/2010

13 października br. odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2010. W salach wystawowych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotka się 130 wystawców z ponad 7.000 ofertami pracy. Jednym z nich jest Eniro Polska. Spółka, należąca do szwedzkiego koncernu Eniro AB, posiada oferty pracy głównie w sprzedaży, ale nie zabraknie również ofert z innych działów.

Masz wpływ na swoją karierę! Znajdź nowe ścieżki rozwoju – to hasło tegorocznych Targów.  W godzinach 10-17 odwiedzający czwarte piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie mogą zapoznać się z ofertami pracy w rożnych branżach i rożnych pracodawców.

Jednym z wystawców jest firma Eniro Polska. Spółka zatrudnia obecnie ponad 1200 osób, z których prawie 800 w pionie sprzedaży. Eniro przygotowało oferty dla zainteresowanych pracą na rożnych stanowiskach w sprzedaży bezpośredniej i telesprzedaży, w dziale marketingu, IT, HR  oraz dziale operacyjnym. – Przede wszystkim szukamy osób, które czują, że praca w sprzedaży to ich powołanie, ale przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert dla poszukujących pracy w innych działach, np. HR. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – wyjaśnia Joanna Piętak, Specjalista ds. Rekrutacji.

Organizatorami są, m.in. Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i Urząd Pracy m. st. Warszawy. Tegoroczne Targi są również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród poszukujących nowych ścieżek rozwoju i aktywności zawodowej. Adresowane dla wszystkich osób zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia bądź podjęciem samo zatrudnienia. Udział w jest bezpłatny.

źródło/autor: Eniro Polska