Filmowa jesień i zima w DIALOGmedia

By | 12/10/2010

DIALOG przygotował kolejną ofertę dla abonentów telewizji cyfrowej. Jesienne i zimowe dni klientom DIALOGmedia mogą umilić interesujące propozycje z wypożyczalni VoD.

– Obniżone ceny w wypożyczalni VoD telewizji cyfrowej DIALOGu to kolejna ciekawa propozycja dla naszych klientów – mówi Jerzy Tenerowicz, menedżer ds. Zarządzania Produktami z Departament Marketingu i Rozwoju Produktów Telefonii DIALOG. – Jesteśmy przekonani, że podobnie jak poprzednie, spotka się z dużą aprobatą abonentów. Zainteresowanie widzów sprawia, że stale wzbogacamy liczbę pozycji w domowej wypożyczalnia filmów na życzenie i dbamy o ich różnorodność. W przyszłym roku planujemy też kilka niespodzianek związanych z ofertą filmową DIALOGmedia oraz kilka nowych promocji – dodaje.

Do końca bieżącego roku klienci DIALOGu mogą korzystać z nowych promocji filmowych w wybranych kategoriach tematycznych.

„Mroczny październik” to oferta filmów do wypożyczenia po promocyjnych cenach przez cały bieżący miesiąc. Składa się na nią 16 tytułów z gatunku horror.

„Kolorujemy jesienną szarówkę śmiechem” to propozycja dla tych, którzy nie chcą się poddać jesiennej chandrze i będą ją zwalczać, korzystając z gamy wybranych tytułów komediowych. Przez cały listopad będzie można je wypożyczać po promocyjnych cenach.

„Rodzinne święta z DIALOGmedia” to oferta na zakończenie roku filmowego w DIALOGmedia. Kilkanaście nowych tytułów z gatunku kino familijne i filmy świąteczne będą dostępne po obniżonych cenach przez cały grudzień.

Dodatkowe informacje i oferta filmowa DIALOGmedia jest dostępna na stronie www.dialogmedia.pl