AlePytanie.pl – miejsce, gdzie pytania znajdują odpowiedź

By | 12/10/2010

AlePytanie.pl to nowy serwis umożliwiający zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią ze znajomymi. Pozwala szybko znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania z różnych dziedzin – od codziennych problemów, po tematy eksperckie – i dobrze się przy tym bawić.

Opinie na temat aktualnych wydarzeń w kraju, zagadnienia związane z marketingiem, modą, rozrywką, czy porady kulinarne to tylko nieliczne przykłady informacji, które można znaleźć na AlePytanie.pl. Serwis stanowi internetową kopalnię wiedzy, tworzoną przez samych Użytkowników, którzy mogą zadawać pytania, udzielać odpowiedzi i porad, tworzyć quizy oraz ankiety dla całej społeczności.

Priorytetem twórców AlePytanie.pl było stworzenie serwisu w pełni dostosowanego do potrzeb Internautów. Projekt został wykonany w oparciu o innowacyjne technologie, zgodnie z najnowszymi trendami i zasadami użyteczności. Przejrzysty układ graficzny, wprowadzający wygodny podział tematów na trzy kategorie: AleOgólnie – dotyczącą rozrywki i spraw codziennych, AleEksperci – dotyczącą konkretnych dziedzin wiedzy oraz AleLokalnie – związaną z konkretnymi miejscami, pozwala na swobodne i intuicyjne korzystanie z dostępnych funkcjonalności.

Połączenie z serwisami Facebook i Google daje Użytkownikom możliwość szybkiego dzielenia się ze znajomymi wypowiedziami, które wzbudziły ich zainteresowanie.

Za pomysł i realizację serwisu odpowiada Agencja Interaktywna MKI.