Alior Bank obniżył marże kredytów hipotecznych w złotych

By | 11/10/2010

W Alior Banku marża dla kredytu hipotecznego w PLN może wynieść zaledwie 1,3%! Co więcej, wstępna decyzja przekazywana jest w 1 dzień, a kredyt uruchamiany jest w 10 dni.

W ostatnich dniach Alior Bank obniżył warunki cenowe kredytów hipotecznych. Obecnie dla kredytu w złotych osiągalne są już marże od 1,3 %. Rata kredytu przy takiej marży to tylko 463 zł za każde 100 tys. zł udzielonego kredytu. Bank wprowadził także nowy, szybki proces przyznawania kredytów hipotecznych, pozwalający Klientom uzyskać wstępną decyzję w jeden dzień, a środki z kredytu w dziesięć dni.

Atrakcyjne oprocentowanie, możliwość kredytowania do 120% wartości nieruchomości oraz najdłuższy na rynku okres kredytowania 50 lat, sprawiają, że opłata Alior Banku – czynią oferta Alior Banku jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Nową ofertę kredytów hipotecznych w Alior Banku wspiera rozpoczęta kampania marketingowa w Internecie. Obejmuje ona zasięgowe emisje reklam na ogólnopolskich i regionalnych portalach i w sieciach reklamowych, masowe wysyłki e-mailingów, reklamy w komunikatorze Gadu-Gadu oraz działania reklamowe w wyszukiwarce Google.

Szczegóły oferty dostępne są stronie: http://kredyt-hipoteczny.aliorbank.pl