Nowa aplikacja dla dzieci od Byss Mobile

By | 08/10/2010

Aplikacja Kid Face, przygotowana przez agencję Byss Mobile, pozwala za pomocą iPhone’a nanieść na zdjęcie wybrany malunek twarzy. Dzięki niej w prosty sposób można stworzyć zabawne wizualizacje, bez konieczności używania prawdziwych farb.

Popularność aplikacji telefonicznych, związanych z obróbką zdjęć, zachęciła firmę byss mobile do stworzenia kolejnego programu, tym razem dedykowanego najmłodszym. Kid Face pozwala na szybkie i dokładne przybranie twarzy dziecka w jeden z piętnastu dostępnych motywów, niczym na zabawie urodzinowej.

Dzięki aplikacji użytkownik może urozmaicić zdjęcie zrobione za pośrednictwem iPhone`a i przesłać je swoim znajomym. Użytkowanie Kid Face jest bardzo proste. Po wyselekcjonowaniu zdjęcia, przychodzi czas na wybranie motywu np. kota, zebry, lwa, lisa, pirata czy Spider-mana. Starannie przygotowany interfejs pozwala na dogodne dopasowanie malunku do twarzy oraz łatwe nanoszenie poprawek. Istnieje możliwość zapisania fotografii w albumie, wysłania jej przez e-mail lub umieszczenia na portalu Facebook, a wszystko to z poziomu samej aplikacji.

Kid Face to przede wszystkim fajna zabawa dla dzieci oraz rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą podczas zabaw dziecięcych mieć całego domu ubrudzonego farbą – mówi z uśmiechem Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl. – Zdjęcia generowane przez aplikację są bardzo wysokiej jakości, dlatego osoba, która je otrzyma będzie przekonana, że twarz dziecka została pomalowana w konwencjonalny sposób. – podsumowuje.

Program Kid Face to kolejna propozycja byss mobile dedykowana smartphone`om iPhone. Aplikacja jest dostępna w App Store za 0.99 USD.