House of kitchen – kuchnie wyższych standardów w Max-Fliz

By | 08/10/2010

W krakowskim salonie Max-Fliz został otworzony nowy dział wyposażenia kuchni pod nazwą House of kitchen – kuchnie wyższych standardów. Meble kuchenne i wysokiej klasy sprzęt AGD z poradami architektów z tej branży uzupełnią kompleksową ofertę salonu.

W salonie przygotowano kompletne aranżacje wnętrz kuchennych, dzięki którym na własne oczy można przekonać się jak prezentują się poszczególne propozycje. Ofertę meblarską oparto o najwyższej jakości meble niemieckiego producenta Hacker, rozwiązania firmy Blum, akcesoria kuchenne Blanco, Franke i Elica, ofertę uzupełnia sprzęt kuchenny znanych i cenionych marek De Dietrich, Miele, Bosch i Siemens.

Dla pierwszych klientów, którzy w październiku zdecydują się na zakupy na dziale kuchnia – House of kitchen, przygotowano 15% rabaty na zamówienia. Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogą za darmo skorzystać z propozycji projektantów dotyczących wyposażenia kuchni. Do końca roku na terenie południowej polski transport zamówionych mebli odbywa się bezpłatnie.

-Wprowadzenie do naszej oferty mebli kuchennych wynika ze stałego rozwoju naszego salonu. Chcemy, aby nasi klienci mogli znaleźć wszystkie potrzebne im do wyposażenia wnętrz produkty pod jednym dachem i mieli łatwy kontakt z najświeższymi trendami – mówi Piotr Kurleto, współwłaściciel Max-Fliz

W salonie będzie można znaleźć wyposażenie kuchni dostępne dla każdego oraz luksusowe marki.

www.max-fliz.com.pl