Nokaut Explorer – idealna przeglądarka do zakupów w sieci

By | 06/10/2010

Nokaut.pl udostępnił własną wersję przeglądarki Internet Explorer 8. Owocem współpracy z Microsoftem jest wersja aplikacji wprost stworzona do zakupów w sieci. Szereg wbudowanych funkcjonalności pozwala na korzystanie z cenowych okazji nie przerywając przeglądania innych stron.

Nokaut Explorer oferuje swoim użytkownikom ergonomiczne narzędzia do przeglądania sklepowych ofert i porównywania cen. Najważniejsze funkcjonalności aplikacji to między innymi:

  • wbudowana wyszukiwarka produktów
  • moduł dynamicznego podglądu cen towarów ze zbudowanej wcześniej przez użytkownika listy produktów,
  • porównywanie cen produktów znalezionych w sieci poprzez proste zaznaczenie ich nazwy na przeglądanych stronach,
  • dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych „hitów zakupowych”,
  • bezpośredni dostęp do statystyk dla właścicieli sklepów internetowych współpracujących z Nokaut.pl.

„Wprowadzanie przez Nokaut.pl nowych produktów to konsekwentna realizacja naszej strategii rozwoju. Opracowujemy rozwiązania, które w perspektywie roku pozwolą nam zostać najbardziej kompleksowym dostawcą rozwiązań dla e-commerce w polskim Internecie. Do portfolio naszych produktów – poza flagowym serwisem Nokaut.pl – należą dziś SklepyFirmowe.pl, Bazarek.pl, Finanse.Nokaut.pl czy uruchomione niedawno Poradniki Kupującego. Obecnie pracujemy nad udostępnieniem kilku nowych produktów.” – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Nokaut Sp. z o.o.