Grupa IQS wśród wystawców na Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Warszawie

By | 06/10/2010

Już za tydzień, 13 października, Grupa IQS weźmie udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2010. Ideą przewodnią wydarzenia jest promocja firm tworzących miejsca zatrudnienia dla młodych ludzi.

„Umacnianie pozycji Grupy IQS na rozwijającym się, trudnym rynku badawczym, wymaga starannej selekcji ewentualnej nowej, młodej kadry. Wierzę, że takie inicjatywy nie tylko kształtują pozytywny wizerunek i wzmacniają reputację firmy jako organizacji odpowiedzialnej społecznej, ale ułatwią nam pozyskanie studentów i młodych absolwentów, którzy starannie planują swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i jako wyzwanie potraktują współudział w dalszym rozwoju Grupy IQS – mówi Alina Lempa, Prezes Zarządu.

Udział w Targach Pracy to już kolejna inicjatywa Grupy IQS skierowana do młodej kadry. W tym roku Grupa IQS po raz pierwszy wzięła udział w konkursie „Grasz o staż”, rozpoczęła współpracę z portalem absolvent.pl, który w założeniu ma pomagać młodym ludziom w poszukiwaniu pracy, a także umożliwiła odbycie staży absolwentom Akademii Komunikacji Marketingowej.

Podczas Targów Pracy, przy stoisku Grupy IQS będzie można zapoznać się ze specyfiką pracy w firmie, wziąć udział w przykładowym – internetowym – badaniu oraz porozmawiać na temat możliwości zatrudnienia w Grupie IQS. Dodatkowo na uczestników czekają drobne niespodzianki.

Warszawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2010 odbędą się 13 października, w godzinach 10:00 – 17:00 w salach wystawowych na czwartym piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd Miasta st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Uniwersytet Warszawski, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie oraz Warszawskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Więcej szczegółowych informacji na stronie www.tpip.um.warszawa.pl