150 biurek i krzeseł trafiło do dzieci z najbardziej dotkniętych powodzią rodzin w Wilkowie, Zagłobie, Łaziskach oraz Józefowie

By | 06/10/2010

Alior Bank od każdej transakcji dokonanej przez Klientów kartą płatniczą i debetową w czerwcu br. zobowiązał się przekazać z własnych środków 10 groszy na pomoc dla pokrzywdzonych w wyniku powodzi. Dzięki, zaangażowaniu i aktywności Klientów oraz pracowników, Alior Bank mógł przeznaczyć dla potrzebujących 120 tys. złotych.

Z zebranych środków 60 tys. złotych (3 x 20 tys. zł) zostało wpłacone na remont szkół w Wilkowie i Zagłobie, woj. lubelskie i Borkach, gm. Gąbin, woj. mazowieckie. Za kolejne 60 tys. złotych, Alior Bank wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem, zakupił 150 kompletów biurek i krzeseł dla dzieci z rodzin dotkniętych powodzią z Wilkowa, Zagłoba, Łazisk oraz Józefowa.

4 października 2010 r. przedstawiciele PCK i Andrzej Kramek, Dyrektor Oddziału w Puławach oraz Marek Zawirski, Dyrektor Oddziału Alior Banku w Lublinie, przekazali meble dzieciom z rodzin najbardziej potrzebujących. Dokonując wyboru beneficjentów akcji Alior Bank zdecydował się wspomóc miejscowości, które należały do najbardziej poszkodowanych podczas tegorocznej wiosennej powodzi, gdzie potrzeby są też największe.