Rewolucyjne warunki gwarancji w Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

By | 05/10/2010

Długoletnia gwarancja świadczy o klasie oferowanych produktów. W związku z tym firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe wprowadziła nowe warunki gwarancji – niektóre produkty są nią objęte nawet przez sto lat.

– Jakość produktów w naszej ofercie pozwala nam udzielać wieloletniej  gwarancji. Wiemy, że deski podłogowe, przy prawidłowym montażu, mają pełnić swoje funkcję przez długie lata. Dlatego chcemy zapewnić naszych klientów, że produkty, które u nas kupią,  będą im służyć przez wiele lat. Wieloletnia gwarancja ma podkreślić, że mogą nam zaufać – mówi Katarzyna Wątor, Dyrektor ds. Marketingu w Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Według nowych warunków gwarancyjnych podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych objęte są trzydziestoletnią gwarancją. Dotyczy to desek wykonanych z bambusa, drewna litego i podłóg wielowarstwowych. Deski przeznaczone do łazienek i pomieszczeń o podwyższonej wilgotności objęte są jeszcze dłuższą gwarancją, trwającą  sto lat.

Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe, obejmuje pięcioletnią gwarancją także deski tarasowe, które ze względu na swoje zastosowanie, są szczególnie narażone na wpływ warunków atmosferycznych.

– Nowe zasady gwarancji, dają pewność naszym klientom, że podłogi i tarasy wykonane z naszych produktów, będą mogły być bezproblemowo użytkowane przez długie lata – dodaje Katarzyna Wątor.

źródło/autor: Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe