Filmowe hity e-VOD za darmo w najnowszym PC Formacie

By | 05/10/2010

Czytelnicy listopadowego numeru PC Formatu (11/2010), który właśnie trafił do sprzedaży, otrzymają za darmo jeden z kilkuset filmów dostępnych w internetowym serwisie wideo na żądanie tvscreen.pl (www.tvscreen.pl). Unikalny kod umożliwiający bezpłatny, 48 godziny dostęp do wybranego tytułu został umieszczony pod zdrapką, na specjalnym kuponie wewnątrz wydania.

Popularność filmów odtwarzanych z Internetu gwałtownie rośnie. Zwiększa się liczba tytułów dostępnych legalnie w sieci, a wysoka jakość obrazu i dźwięku umożliwia oglądanie ich on-line, również na dużych ekranach domowych telewizorów. Twórcy największego na rynku miesięcznika o komputerach i nowoczesnych technologiach, wraz z popularnym serwisem e-VOD tvscreen.pl, wychodząc naprzeciw rynkowym trendom oraz oczekiwaniom czytelników i internautów, przygotowali bezprecedensową promocję.

Czytelnicy najnowszego PC Formatu mogą obejrzeć za darmo jeden z kilkuset filmów dostępnych w tvscreen.pl (www.tvscreen.pl), jedynym w Polsce serwisie VOD, który oferuje najnowsze filmy znanych wytwórni, m.in.: Universal Pictures, Touchstone Pictures, Walt Disney Pictures, czy Disney/Pixar. W tvscreen.pl obejrzeć można m.in.: „Alicję w Krainie Czarów” z Johnnym Deppem, „To skomplikowane” z Meryl Streep, czy najnowszą „Nianię i wielkie bum”, a jeszcze w październiku swoje premiery będą miały kolejne kinowe hity: „Green Zone” z Mattem Damonem, „Repo Men: Windykatorzy” z Judem Law, „Ostatnia Piosenka” z uwielbianą przez nastolatki na całym świecie Miley Cyrus i mega produkcja Walt Disney Pictures „Książę Persji: Piaski czasu” z Jakem Gyllenhaalem.

Darmowy, 48 godzinny dostęp do dowolnie wybranego filmu w serwisie umożliwia umieszczona w najnowszym wydaniu PC Formatu zdrapka z unikalnym kodem. Czytelnicy mają również możliwość zakupu najnowszych filmów PROSTO Z KINA w tvscreen.pl z ponad 50% rabatem, wysyłając SMS na numer podany w czasopiśmie.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.

źródło/autor: Digital Partners