Puchar Blue City

By | 04/10/2010

W dniach 9-10 października zapraszamy wszystkich najmłodszych miłośników motoryzacji na Puchar Blue City, czyli wyścigi modeli samochodów sterowanych radiem. Zawody odbędą się w ramach kontynuowania Mini-Zawodów, a więc wyścigów dla najmłodszych adeptów modelarstwa. 

W najbliższy weekend, 9 i 10 października odbędzie się Puchar Blue City, czyli wyścigi modeli sterowanych radiem. Będzie to już druga eliminacja ósmej edycji tych zawodów, która tradycyjnie jest wspierana przez naszych instruktorów ze Szkoły RC. W celu ich uatrakcyjnienia tym razem będą się także ścigali najmłodsi zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski w klasie E-10 TC Junior samochodami wyścigowymi w skali 1:10 oraz klasa promocyjna bolidów formuły 1. W niej każdy startujący zawodnik może się poczuć jak Robert Kubica w trakcie prawdziwego wyścigu najszybszymi autami na świecie. Tradycyjnie zapewniamy iście piknikową i rodzinną atmosferę, w trakcie tych dwóch dni rywalizacji na torze, który zostanie zbudowany w centralnym miejscu w galerii.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

źródło/autor: Blue City