„Zatankuj” konto telefonu na Statoil i odjeżdżaj z punktami Premium Club

By | 04/10/2010

Korzystasz z telefonu na kartę? Uczestniczysz lub planujesz udział w programie Premium Club? Kupuj określone doładowania i startery Play, Tak Tak, Heyah lub Orange na stacjach paliw Statoil w całej Polsce, a dostaniesz dodatkowe punkty PC. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja potrwa od początku października do 30 listopada br.

Kupując na stacji Statoil doładowanie elektroniczne Play i Tak Tak o nominałach 50 zł, 100 zł, 150 zł lub Heyah o wartości 30 zł i 50 zł otrzymasz w ramach programu Premium Club liczbę punktów równą wartości nominału. Analogicznie dodatkowe punkty PC otrzymasz kupując doładowania elektroniczne Orange o nominałach 50 zł, 100 zł oraz 200 zł. Bonusowe punkty kumulują się z dotychczas zebranymi, które możesz wymienić na akcyjne nagrody.

Dodatkowo promocja epay i stacji Statoil obejmuje startery Play 5 zł i 9 zł, Tak Tak 5 zł i 9 zł oraz Heyah 5 zł i 20 zł. W przypadku zakupu zestawów startowych Play Fresh, Tak Tak i Heyah, za każde wydane 5 zł otrzymasz 5 punktów PC. Promocją objęty jest również starter Orange 10 zł i 20 zł, gdzie za każde wydane 10 zł otrzymujesz 10 bonusowych punktów.