Rubbabu – pierwszy w Polsce salon w Bonarka City Center

By | 03/10/2010

Od 1 października Bonarka City Center powiększyła grono swoich najemców o Rubbabu. Jest to pierwszy salon firmowy tej marki w Polsce. Rubbabu jest unikatowym na skalę światową producentem ręcznie robionych, bezpiecznych zabawek kauczukowych dla dzieci.

Rubbabu oferuje szeroki asortyment zabawek – ekologicznych i wyjątkowo kolorowych, powstających ze 100% naturalnego kauczuku. Są one bardzo trwałe i mogą wytrzymać wiele lat intensywnej zabawy. Gąbczasta konstrukcja, pozbawiona krawędzi i twardych elementów, nie wyrządzi maluchowi żadnej krzywdy. Co ważniejsze – wzbudzi w nim spore zainteresowanie, gdyż nietypowy materiał, jakim jest kauczuk, pozwala zabawce odbijać się od podłoża jak piłka, pobudzając wyobraźnię dziecka i zachęcając tym samym do zabawy.

Zabawki Rubbabu są nie tylko elastyczne i trwałe, ale także antybakteryjne, odporne na roztocza kurzu domowego i pleśnie, nie wywołują alergii. Ponadto są niepalne i w 100% biodegradowalne. Wszystko to zasługa materiału z jakiego zostały wykonane – 100% naturalnego kauczuku.

Zabawki Rubbabu tylko w ostatnim czasie wyróżnione zostały czterema nagrodami Dr Toy – za najlepsze produkty dla dzieci na 2010 r., Wyborem Rodziców 2010 r. oraz trzema Nagrodami Edukacyjnymi Tillywig.

Salon Rubabbu znajduje się na PIĘTRZE Bonarka City Center w pasażu Łuk Zachodni (koło Endo).