Wygraj weekend w ekskluzywnym hotelu dzięki eSKY.pl

By | 01/10/2010

Weekend w stylu francuskim, pokój z widokiem na morze, spacer wrocławską starówką czy szalona zabawa w najlepszych klubach stolicy? To tylko niektóre z możliwości, jakie czekają na zwycięzców nowego konkursu Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl, organizowanego we współpracy z hotelami Orbis i Mercure. Do wygrania jest 15 podwójnych voucherów na weekendowy pobyt w jednym z hoteli w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Trójmieście.

Warunki konkursu są bardzo proste. Aby wziąć udział w losowaniu wymarzonego weekendu, wystarczy tylko w okresie od 1 do 15 października 2010 zarezerwować i opłacić dowolną rezerwację hotelową w eSKY.pl. Zwycięzców losowania poznamy 20 października.

W naszym konkursie każdy może wygrać pobyt w wysokiej klasy hotelach, zlokalizowanych w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych. Wypoczynek i dobra zabawa są więc gwarantowane – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.

Do wyboru zwycięzców będą dwudniowe pobyty w hotelach Orbis Francuski i Orbis Cracovia w Krakowie, Mercure Hevelius w Gdańsku, Orbis Posejdon w Gdańsku, Orbis  we Wrocławiu, Mercure Grand w Warszawie oraz Mercure w Poznaniu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej http://www.esky.pl/konkurs/darmowe-vouchery.