Spotkanie Grupy Worldcom PR EMEA w Stambule

By | 01/10/2010

Ponad trzydzieści niezależnych agencji public relations, należących do regionu EMEA Worldcom PR Group, spotka się w dniach 30 września – 2 października w Stambule, w Turcji. Glaubicz Garwolińska Consultants – jako jedyna agencja członkowska z Polski– będzie reprezentowała nasz kraj podczas tego spotkania.

Specjaliści z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki będą omawiać najnowsze trendy w komunikacji oraz sytuację branży na rynkach lokalnych. Podczas spotkania przeprowadzone zostaną również warsztaty w kontekście współpracy z tureckimi firmami, które poprowadzą jedni z najlepszych specjalistów w zakresie komunikacji w regionie.

– Wybraliśmy Stambuł, ponieważ jest on nie tylko geograficznym centrum regionu EMEA, ale również kluczowym rynkiem wschodzącym dla usług PR oraz komunikacji marketingowej. Tegoroczna strategia Worldcom PR  zakłada bowiem dynamiczną ekspansję Grupy na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ponadto, na przestrzeni ostatniego roku pozyskaliśmy nowych partnerów właśnie z tego obszaru – mówi Corinna Voss, Szefowa Grupy Worldcom PR EMEA. – Wierzymy, że tegoroczne spotkanie będzie wspaniałą okazją zarówno do wymiany doświadczeń w dziedzinie komunikacji, poznania najnowszych trendów PR, jak również spotkania i nawiązania cennych kontaktów z całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki – dodaje.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy do Grupy dołączyli nowi partnerzy z Francji, Szwecji, Turcji, Egiptu, Libanu, Holandii oraz Belgii.

źródło/autor: LF Channel SL