J&B i 1500m2 wspierają młody design

By | 01/10/2010

Ruszył konkurs dla młodych projektantów i architektów zorganizowany wspólnie przez warszawski klub 1500m2 i markę J&B. Projektanci mają szansę wygrać zlecenie polegające na realizacji projektu baru i innych elementów wnętrza popularnego klubu-loftu.

Budżet na realizację projektu (w tym wynagrodzenie projektanta) to 25000 zł. Koncepcja wystroju w kreatywny sposób wykorzystywać musi charakterystyczne elementy brandingu J&B.

J&B jest marką która ściśle współpracuje z młodymi artystami i twórcami ciekawych inicjatyw w obszarze kultury miejskiej. Konkurs na zaprojektowanie baru w 1500m2 to jeden z elementów naszej długofalowej strategii wspierania najciekawszych przejawów kreatywności młodych ludzi – mówi Łukasz Piwowarczyk, brand manager J&B.  W nadchodzącym roku szykujemy więcej akcji tego typu – dodaje. Organizatorzy liczą na pomysłowość i spryt młodych projektantów. Czekamy na projekty, które mądrze nawiązują zarówno do surowego charakteru wnętrza 1500m2, jak i do marki naszego partnera J&B – zapewnia Dorota Grochulska, manager klubu 1500m2. I dodaje – Dla architektów oraz projektantów to szansa na zdobycie ciekawego zlecenia i pokazanie się w jednym z najpopularniejszych klubów w Warszawie.

Konkurs trwa od 30 września do 25 października i otwarty jest dla wszystkich chętnych. Szczegółowy regulamin oraz niezbędne materiały znajdują się na stronie www.1500m2.com/konkurs.

źródło/autor: albo/albo