DialNet Mobilny, czyli mobilny internet w DIALOGu

By | 22/09/2010

Dostęp do internetu zawsze i w każdym miejscu, szybki transfer danych – do 21Mbit/sek, możliwość dopasowania odpowiedniego limitu i wysokości opłat do własnych potrzeb – to najnowsza propozycja DIALOGu, który swoje portfolio wzbogaca o kolejną usługę: DialNet Mobilny.

DialNet Mobilny umożliwia korzystanie z internetu przy pomocy dedykowanej karty SIM i modemu.  Występuje w dwóch wariantach: DialNet Mobilny Standard – z limitem 250 MB danych i DialNet Mobilny Max – z limitem 1,5 GB danych. Operator oferuje szybki transfer danych – do 21 Mbit/sek, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia.

Zarówno usługę DialNet Mobilny, jak i modem umożliwiający korzystanie z niej DIALOG oferuje w specjalnej promocji. W ofercie promocyjnej klient zyskuje podwojenie miesięcznych limitów danych wynikających z taryfy DialNet Mobilny bez zmiany opłat abonamentowych. Abonent co miesiąc otrzymuje ekstra nawet 1,5 GB danych. DialNet Mobilny Standard o przepływności 500 MB można mieć już w promocyjnej cenie 29,00 zł z VAT miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB – za 49,00 zł z VAT. Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (po najniższej na rynku cenie 19 zł przy umowie na 24 m-ce) i na zakup modemu (modem USB Huawei E1750). Dostępne są dwa warianty umowy – na 12 i 24 miesiące.

– O dużym zainteresowaniu mobilnym internetem świadczy stale rosnąca liczba modemów obecnych na rynku – mówi Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG. – W ciągu dwóch lat wzrosła ona z 733 tys. modemów (2008 r.) do ok. 2,1 mln sztuk (2010 r.) , czyli ponad 280%. Dlatego Telefonia DIALOG, wychodząc z ofertą DialNet Mobilny, wpisuje się w potrzeby rynkowe współczesnego klienta – nowoczesnego i świadomego, że dostęp do mobilnego internetu staje się dzisiaj koniecznością – dodaje.

Usługa DialNet Mobilny wraz z promocją skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych i biznesowych. Dotychczasowi klienci stacjonarnych usług internetowych DIALOGu otrzymują ekstra bonus w postaci podwojenia limitu danych w usłudze mobilnego dostępu do internetu. DialNet Standard jest adresowany do klientów okazjonalnie korzystających z internetu lub do zastosowania w terminalach płatniczych, np. w restauracjach czy pubach. DialNet Max dedykowany jest do codziennych zastosowań w domu lub biurze, głównie w celu przeglądania stron www, korzystania z poczty e-mail, komunikatorów, odbioru radia internetowego itp.

źródło/autor: DIALOG