Jarmark produktów regionalnych

By | 21/09/2010

Idzie jesień, pora robić zapasy, smażyć konfitury, gotować kompoty… Cudownie? Niekoniecznie – jeśli nie mamy do tego żadnych zdolności ani czasu. Na szczęście jest Jarmark Produktów Regionalnych. Ulubiona impreza fanów zdrowej, polskiej żywności nie zawiedzie i w tym miesiącu. A domowa spiżarnia będzie pękała w szwach.

Chleby, sery, wędliny, przetwory, weki, wina domowego wyrobu i najpyszniejsze polskie ciasta. Kuszą wyglądem, zapachem, ale przede wszystkim świeżością i składem. Prezentowana podczas Jarmarku żywność pochodzi z najlepszych, ekologicznych polskich gospodarstw i posiada certyfikat jakości. Tego nie można kupić w zwykłym sklepie! Stali bywalcy twierdza, że kto raz skosztuje prezentowanych podczas Jarmarku wyrobów, wraca tu co miesiąc. Tym razem zapraszamy 24, 25 i 26 września.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

źródło/autor: Blue City