AVT uruchomiło nowy serwis dla specjalistów

By | 21/09/2010

Wydawnictwo AVT uruchomiło nowy serwis internetowy – instalacjeB2B.pl. Witryna skierowana jest do specjalistów i osób zawodowo związanych z branżą instalacyjną. Serwis funkcjonuje w ramach Grupy Budujemy Dom.

Nowy projekt AVT adresowany jest do profesjonalistów z branży instalacyjnej – firm produkcyjnych, wykonawczych, usługowo-projektowych oraz handlowo-dystrybucyjnych. Głównym zadaniem serwisu instalacjeb2b.pl jest dostarczanie fachowej i rzetelnej wiedzy o firmach, ich produktach i usługach.

Wychodząc na potrzeby kształtującego się rynku instalacyjnego jesteśmy gotowi i otwarci na inicjatywy profesjonalistów, którzy na stronach serwisu mogą rozwijać i kształtować kontakty biznesowe. Naszym celem jest informacja i doradztwo  oraz pomoc w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów pomiędzy podmiotami gospodarczymi z branży instalacyjnej. – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów online Wydawnictwa AVT.

Na stronach serwisu prezentowane są aktualne wydarzenia z firm, stowarzyszeń i urzędów, a także informacje o branżowych szkoleniach, warsztatach i seminariach, konferencjach, sympozjach czy targach. Stałą rubrykę stanowią porady i wypowiedzi ekspertów i specjalistów. Ważnym miejscem instalacjeb2b.pl jest Biblioteka, w której zebrane są artykuły, programy i biblioteki CAD, instrukcje i cenniki, a także książki i czasopisma. Ciekawą pozycją jest zakładka z filmami instruktażowymi.

Witryna ma ułatwić kontakty biznesowe poprzez katalog firm i produktów. Informacje na temat produktów pogrupowane są w takich kategoriach jak: materiały do instalacji, urządzenia i akcesoria grzewcze; wodkan; wentylacja i klimatyzacja; kominy, kominki i piece; elektryka, ochrona i elektronika oraz centralne odkurzanie.

Serwis instalacjeb2b.pl jest kolejnym projektem internetowym wchodzącym w skład Grupy Budujemy Dom. Wydawcą serwisu jak i całej grupy jest Wydawnictwo AVT.

źródło/autor: Wydawnictwo AVT