Kolejny samochód wygrany w Wielkiej Loterii biura podróży Triada

By | 18/09/2010

W biurze Triady przy ulicy Nowogrodzkiej 42 w Warszawie odbyło się losowanie drugiej z siedmiu głównych nagród w loterii „Wyspa Nagród Triady”. Tym razem los uśmiechnął się do Pani Danuty Duszczak z Poznania, która wygrała nowego Opla Astrę IV.

We wszystkich siedmiu edycjach loterii do zdobycia było łącznie siedem samochodów Opel Astra IV, 77 laptopów lub kamer marki Samsung, 777 cyfrowych aparatów fotograficznych marki Samsung oraz 2331 bonów wycieczkowych Triady o wartości 150 PLN każdy. W drugiej edycji wylosowano 1 samochód, 11 laptopów lub kamer, 111 cyfrowych aparatów fotograficznych i 333 bony wycieczkowe Triady. Szczegółowy regulamin loterii, jak również lista laureatów pierwszej edycji dostępne są na stronie www.wyspanagrod.pl.

Wyspa Nagród to dla nas bardzo istotny element interakcji z klientami. Chcemy pokazać im, jak bardzo są dla nas ważni, dlatego specjalnie dla nich przeznaczyliśmy aż 1,5 miliona złotych na nagrody w loterii – mówi Piotr Zawistowski, prezes zarządu biura podróży TRIADA – Dzięki temu nasi klienci, oprócz wspaniałych wspomnień z wakacji, mogą liczyć także na bardzo miłe niespodzianki podczas wizyty w naszym biurze – szczególnie, jeśli wyjadą z niego nowiutkim samochodem!

Kolejne z serii siedmiu losowań w loterii „Wyspa Nagród Triady” odbędzie się już 8 grudnia. Pani Danucie gratulujemy wygranej i pozostaje nam już tylko życzyć szerokiej drogi oraz jak najwięcej tak szczęśliwych wycieczek z Triadą.

Dla Pani Danuty szczęśliwą wycieczką okazał się pobyt w Egipcie z rejsem po Nilu 15 dni – Riwiera Morza Czerwonego. Wyjazd wykupiony został Biurze Triady przy ulicy Garbary 71 w Poznaniu.