Kaspersky Security for Mail Server otrzymał wyróżnienie czytelników WindowSecurity.com

By | 19/07/2010

Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Security for Mail Server otrzymał wyróżnienie czytelników portalu WindowSecurity.com. Produkt firmy Kaspersky Lab zwyciężył w kategorii „Ochrona e-mail”.

Aby dowiedzieć się, które z rozwiązań do ochrony sieci są najlepsze według administratorów zajmujących się bezpieczeństwem, serwis Microsoft Windows Security przeprowadził serię comiesięcznych ankiet na swojej stronie WindowSecurity.com. Ogłoszenie plebiscytu spotkało się z dużym zainteresowaniem, a nagrody zostały przyznane na podstawie głosów oddanych przez Internautów odwiedzających stronę. Kaspersky Security for Mail Serwer okazał się najlepszym rozwiązaniem w kategorii „Ochrona e-mail”.

„Plebiscyt umożliwiał osobom odwiedzającym stronę WindowSecurity.com oddanie głosu na produkt, który według nich jest liderem w swojej kategorii”, powiedział Sean Buttigieg, dyrektor WindowSecurity.com. „Nasi czytelnicy są specjalistami w swojej dziedzinie i napotykają podczas pracy wiele rozwiązań bezpieczeństwa sieci. Nasza nagroda uchodzi za symbol doskonałości oraz jest rozpoznawalna w branży.”

Informacje o Kaspersky Security for Mail Server

Kaspersky Security for Mail Server zapewnia ochronę serwerów poczty oraz pracy grupowej przed szkodliwymi programami i spamem. Produkt zawiera aplikacje chroniące wszystkie popularne serwery pocztowe, łącznie z Microsoft Exchange, Lotus Notes / Domino, Sendmail, Qmail, Postfix oraz Exim. Rozwiązanie może być również stosowane na komputerach wydzielonych do pełnienia funkcji bramy pocztowej. Więcej informacji o rozwiązaniu można znaleźć tutaj: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=targeted_security_0&show=proddet&prodid=142.

źródło/autor: Kaspersky Lab