Machina czasu na ręce

By | 16/07/2010

Firma camel active tworzy kolekcje dla tych, którzy wiedzą, że najlepsze jest połączenie tradycji z nowoczesnością. Tytuł znanego filmu „Powrót do przyszłości” jest znakiem nowej serii zegarków dla prawdziwych koneserów.

Ponadczasowy, klasyczny design charakteryzuje kolekcję nowych zegarków camel active 2010/2011. Łagodne kolory, bransoletki ze starannie wyprawionej skóry, duże cyfry na cyferblacie tworzą z tych czasomierzów małe dzieła sztuki. Nowoczesność i klasyka stanowią tu jedność. Szwajcarska technologia najwyższej jakości dodaje charme’u stylowi retro. Wszystkie zegarki wytrzymają najbardziej ekstremalne warunki. Testowane były 100 metrów pod wodą. Takiego ciśnienia nie zniesie zwyczajny, prosty mechanizm. Tu mamy do czynienia z najbardziej zaawansowaną technologią.

Kolekcja nazwana Awiator ukazuje moc i trwałość zegarka. Bransoletki czarne, w kolorze kamiennym czy wreszcie mocnego kasztana mają charakterystyczne wyżłobienia. Model Awiator Two Time Jones ma lekką, nylonową bransoletę, dzięki której mamy poczucie mniejszego ciężaru. Wszystkie zegarki wyposażone są w cyferblat o średnicy aż 46 milimetrów, który jest chroniony przez niezwykle wytrzymałe szkło.

Kolejny model to Steel Cruiser. Projektanci tego zegarka inspirowali się designem starych dworcowych zegarów. To ich hołd dla ludzi twardych, pewnych siebie i ciężko pracujących. I wreszcie doskonała seria Companion. Jest on jak rodzinna pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie. Bransoletka z miękkiej czarnej i brązowej skóry przytrzymuje zegarek z matowej, nierdzewnej stali. Ten kontrast każe nam raz po raz spoglądać na mijający czas. Godzina wyświetla się analogowo i cyfrowo. Czas pokazywany jest również w odwrotną stronę. No i oczywiście zegarki te były testowane na głębokości 100 metrów pod wodą. Kształt prostokątny daje poczucie lekkości i nowoczesności mechanizmu.

Najnowsza kolekcja zegarków camel active 2010/2011 jest stworzona dla wymagających mężczyzn. Tradycyjne wartości są tu delikatnie połączone z najnowszą myślą techniczną. Te zegarki to po prostu „powrót do przyszłości”.

źródło/autor: Promedia