Letnia Kawiarenka – start

By | 09/07/2010

Letnia Kawiarenka to już swego rodzaju wakacyjna, sopocka tradycja. Przez całą dobę i przez całe lato można za jej pośrednictwem korzystać z Sieci, bez jakichkolwiek opłat. Tym razem przyjemność jest podwójna – kawiarenka internetowa funkcjonuje w ramach Orange Kino Letnie, można więc na Molo, zaraz po obejrzeniu którejś ze znakomitych produkcji, podzielić się wrażeniami z przyjaciółmi, wysyłając maila, pisząc bloga, recenzując obejrzany film…

W Letniej Kawiarence można nie tylko zasiąść przed komputerem, ale też zapoznać się z repertuarem Kina na Molo, dowiedzieć się, o której odjeżdża pociąg z Wagonem Filmowym, obejrzeć zwiastuny, otrzymać materiały promocyjne, odebrać nagrody wygrane w konkursach. Można się też zrelaksować się w specjalnej strefie Xboxa. W letnim upale doskonale sprawdzają się lodówki z wodą Żywiec Zdrój, którą może się częstować każdy gość Kawiarenki – mówi Ewa Cięszka z Działu Marketingu Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Letniej Kawiarenki – W ubiegłych sezonach z Kawiarenki skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób, w to lato także liczymy na sukces frekwencyjny.

W Sopocie od kliku lat działa też bezpłatna Strefa Bezprzewodowego Internetu Wirtualnej Polski. Obejmuje obszar od plaży i kas zlokalizowanych przy wejściu na Molo, do Placu Konstytucji 3 Maja w górnej części ulicy Bohaterów Monte Cassino. Wystarczy usiąść z laptopem lub innym urządzeniem wyposażonym w wi-fi przy jednym z kawiarnianych stolików (czy na ławce na Molo) i za darmo korzystać z Internetu.

Strefy funkcjonują również w innych miejscowościach lokujących się w czołówce największych polskich atrakcji turystycznych. We Władysławowie Strefa obejmuje obszar miejskiej promenady (Aleja Gwiazd Sportu), w Helu – port, okolice Urzędu Miasta oraz główny deptak. W Jastrzębiej Górze – ławeczki przy fontannie na Promenadzie Światowida, w Kuźnicy – Budynek Informacji Turystycznej i teren przy molo, a w Gdańsku ul. Piwną i zlokalizowane na niej kawiarniane ogródki.

  • Letnia Kawiarenka na Molo w Sopocie
  • Czynna od 5 lipca do 31 sierpnia, przez całą dobę
  • Bezpłatna

źródło/autor: Wirtualna Polska