SalesNet360 – Zbuduj własny program partnerski

By | 06/07/2010

SalesNet360.pl to platforma umożliwiająca zbudowanie własnej partnerskiej sieci sprzedażowej w Internecie oraz rozliczanie z partnerami w zależności od wygenerowanego obrotu (CPS), od ilości kliknięć (CPC) jak również w zależności od ilości wypełnionych formularzy (CPL). SalesNet360 jest kierowany przede wszystkim do właścicieli sklepów internetowych, dostawców usług i aplikacji Online i firm usługowych.

SalesNet360  udostępnia kreator formularzy kontaktowych i moduł umożliwiający tworzenie linków Afiliacyjnych. Właściciel Sieci może reklamować swoją siec na własnej stronie internetowej. Może zapraszać własnych partnerów jak również akceptować lub odrzucać chętnych do współpracy partnerów zarejestrowanych w SalesNet360.pl współpracujących przy innych sieciach.

– Posiadanie własnej sieci partnerskiej różni się od korzystania z usług dostępnych sieci afiliacyjnych. Sieć budowana w SalesNet jest własnością Menedżera Sieci i umożliwia nawiązywanie rzeczywistych relacji z partnerami biznesowymi. Programy partnerskie tworzone w SalesNet mają charakter trwałych działań biznesowych i nie polegają na realizacji czasowej kampanii reklamowej. Partnerzy mogą zarobić w SalesNet więcej ze względu na brak pośrednika między partnerem a właścicielem Sieci. – mówi Paweł Romaniuk, Product Manager SalesNet360.

Z SalesNet360 korzystają już m.in. Helopal – czołowy polski producent parapetów, Instytut Logistyki i Magazynowania, producent domów jednorodzinnych Budwesta i Controlling Online dostawca usług controllingowych. Swoje sieci sprzedażowe w modelu CPS w systemie SalesNet360 rozwijają również dwie platformy usługowe SaaS : system CRM Online Yuplo (www.yuplo.pl)  oraz system do zarządzania rekrutacją Jobmatch (www.jobmatch.pl).

SalesNet360 jest aplikacją w modelu usługowym (SaaS – Software as a Service) adresowaną do działów marketingu. System został zaprojektowany i wdrożony przez firmę Benhauer.

źródło/autor: SalesNet360.pl