Trzeci turniej z serii Euler Hermes Golf Business League zakończony

By | 24/06/2010

18 czerwca 2010 odbył się w Olsztynie trzeci turniej z cyklu Euler Hermes Golf Business League. Rozgrywkom po raz kolejny towarzyszyła marka francuskiego koniaku Otard.

Pole golfowe G&CC na Mazurach koło Olsztyna było miejscem rywalizacji w trzecim już turnieju wpisującym się w cykl Euler Hermes Golf Business League. Jest to cykl ośmiu jednodniowych turniejów odbywających się w całej Polsce. Do rozgrywek zostają zaproszeni przedstawiciele lokalnego biznesu. Pierwsze dwa turnieje odbyły się we Wrocławiu i Choszcznie. Na polu w Olsztynie, położonym wśród malowniczych mazurskich krajobrazów, walczyło 30 zawodników. Golfiści zmierzyli się w kategorii Stableford netto.

Zwyciężył Piotr Wierzbicki z wynikiem 39 punktów. Drugie miejsce zajął Sławomir Hruboń, który zdobył 37 punktów. Piotr Ostaszewski uplasował się na trzecim miejscu (36 punktów). Nagrodą dla zwycięzcy było zaproszenie do udziału w turnieju zagranicznym Race to Algarve by ARMADA, który w tym roku odbędzie się w listopadzie na polach Oceanico Golf w Portugalii. Sponsorem nagród w wybranych konkursach była marka ekskluzywnego koniaku Otard. W trakcie turnieju odbyły się dwa konkursy dodatkowe, które na stałe wpisały się w rozgrywki z cyklu Euler Hermes Gol Business League. W BMW Longest Drive najlepsza okazała się Rhea Wiatr. Carlo Muddeman triumfował natomiast w Citi Handlowy Nearest to the Pin.

Luksusowy koniak Otard związany jest z golfem od 2006 r. i z niesłabnącym zaangażowaniem promuje ten sport w Polsce. Elegancja, prestiż i klasa to wspólne wartości, które są fundamentem czteroletniego partnerstwa francuskiego koniaku i elitarnej dyscypliny sportu, jaką jest golf.