Polska edycja magazynu T3 także w Internecie

By | 24/05/2010

Strona www.magazynT3.pl jest oficjalnym serwisem czasopisma T3, które wydawane jest w Polsce przez Wydawnictwo AVT. Serwis wchodzi w skład Grupy MagazynyInternetowe, tematycznych stron internetowych prowadzonych przez AVT. Na stronie T3 znaleźć można informacje o nowościach sprzętowych z naszego rynku, gadżetach i innych przedmiotach opisywanych na łamach papierowego wydania magazynu.

Nowy serwis podzielono na cztery główne sekcje: FotografiaTelefoniaMultimedia Styl. Oddają one charakter magazynu i to co jest w nim najczęściej omawiane i opisywane. Magazyn T3 ukazuje się w kioskach co dwa miesiące, natomiast w serwisie internetowym informacje o produktach i gadżetach dodawane są każdego dnia. Dzięki temu strona ma stanowić uzupełnienie magazynu papierowego.

Liczymy na to, że serwis magazynT3.pl wzmocni pozycję naszego czasopisma na polskim rynku. Z uwagi na specyfikę internetu informacje do sieci będą mogły trafiać o wiele szybciej niż do papierowego wydania magazynu. – mówi Paulina Stępień, redaktor naczelna magazynu T3.

Na stronie internetowej użytkownicy znajdą szczegółowe informacje o bieżącym numerze magazynu, a także o wydaniach archiwalnych. Wybrane artykuły ze wszystkich numerów dostępne będą w pełnej wersji

www.magazynT3.pl