2BE.PL zrównuje ceny kont hostingowych

By | 21/05/2010

Teraz stać Cię na Business Class – przekonuje marka 2BE.PL, będąca częścią Grupy Adweb i kieruje swoją promocyjną ofertę do osób, które chcą wyruszyć na podbój cyberprzestrzeni.

Wbrew pozorom 2BE.PL nie zajmuje się sprzedażą biletów lotniczych, lecz rejestrowaniem domen internetowych oraz świadczeniem usług hostingowych. Główne hasło promocji nawiązuje do oferty hostingowej firmy, w której znajdują się zarówno serwery przeznaczone dla stron prywatnych jak i konta klasy biznes.

W nowej promocji ceny pakietów hostingowych Open, Premium oraz Business zostały zrównane. Każdy, kto nie jest pewien które konto będzie najlepsze dla jego strony internetowej może przez dwa tygodnie testować dowolny pakiet. Po tym czasie roczna aktywacja każdego serwera kosztuje tylko 100 zł netto. Dodatkowo, każdy uczestnik promocji może bezpłatnie zarejestrować domenę .pl.

„Oferta, którą przygotowaliśmy jest skierowana do osób, które planują uruchomienie własnej strony internetowej lub chcą ją przenieść na mocniejszy serwer – tłumaczy Katarzyna Gruszecka-Kara z 2BE.PL – Wiele osób nie jest pewnych jaki ruch będzie generować strona, dlatego dajemy im możliwość „przymiarki” do dowolnego pakietu hostingowego. Mocny serwer w niskiej cenie oraz darmowa domena to znakomity pakiet startowy dla każdego, kto chce zaistnieć w internecie”.

Promocja „Stać Cię na Business Class” potrwa przez miesiąc – od 20 maja do 20 czerwca. Z oferty mogą skorzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne. Więcej szczegółów wraz z parametrami serwerów oraz regulaminem można znaleźć na stronie www.2be.pl w zakładce „Promocje”. Dodatkowo, informacje o promocji pojawią się w branżowych serwisach i forach dyskusyjnych oraz w mediach społecznościowych – Twitterze, Blipie oraz na stronie 2BE.PL w portalu Facebook.

źródło/autor: 2BE.PL