Nowe witryny w kategorii Budownictwo IDMnet

By | 19/05/2010

Do sieci IDMnet i Budowia dołączają witryny Mybudujemy.pl, Studioatrium.pl, Domywtradycji.pl. Mybudujemy.pl dołączy do pakietów Dom i Społeczności w Budownictwie, a Studioatrium.pl oraz Domywtradycji.pl zasilą pakiety Dom, Finansowanie inwestycji i Architekt.

Mybudujemy.pl. to społecznościowy serwis budowlany skierowany do osób, które budują lub zamierzają wybudować dom oraz firm budowlanych. Do dyspozycji zarejestrowanych użytkowników oddano takie funkcjonalności jak prowadzenie dziennika budowy, galerie zdjęć, forum.

Studioatrium.pl. i Domywtradycji.pl to serwisy skierowany do osób, które szukają projektu domu. Oferta każdego z serwisów obejmuje ponad 500 gotowych projektów domów. Studioatrium.pl oferuje także porady budowlane, katalog firm projektowo-budowlanych oraz forum dla użytkowników serwisu.

We wszystkich serwisach dołączonych do sieci IDMnet i Budowia dostępne są formy reklamy standardowej, e-mailing oraz reklama kontekstowa i efektywnościowa. IDMnet i Budowia pozostają liderami w kategorii Budownictwo i z zasięgiem 2 863 079 użytkowników docierają do 50% rynku (Megapanel PBI/ Gemius luty 2010).