Serwery Wirtualne VPS to przyszłość

By | 18/05/2010

INFO-CAL, dostawca usług hostingowych i rejestrator domen poszerzył swoją ofertę o serwery wirtualne VPS. Klienci firmy mają szeroki wybór serwerów wirtualnych w zależności od ich indywidualnych potrzeb.

Serwery VPS w ofercie INFO-CAL są obsługiwane przez najlepsze oprogramowanie do wirtualizacji – Parallels Virtuozzo. Dzięki umowie partnerskiej z Parallels, INFO-CAL umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z zaawansowanych technologii serwerów wirtualnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Parallels to bez wątpienia lider w świecie wirtualizacji. Dzięki zastosowaniu systemu Parallels Virtuozzo Containers nasi Klienci otrzymują stabilną, bezpieczną i wydajną platformę serwerową dostosowaną do swoich potrzeb. – powiedział Michał Trziszka, dyrektor zarządzający INFO-CAL.

Serwery VPS w ofercie INFO-CAL zostały podzielone na dwie kategorie – Root VPS oraz Managed VPS. Pierwsza z nich jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników – dzięki dostępowi do root, abonent ma możliwość pełnej administracji nad swoim serwerem. Managed VPS to w pełni zarządzalne serwery VPS przez administratorów INFO-CAL – pełna wydajność, gwarancja dostępności, dedykowany doradca to tylko niektóre składniki tej serii serwerów wirtualnych. Ceny serwerów VPS rozpoczynają się od 49.00 zł netto miesięcznie za serwer o parametrach 10GB dysku, 150GB transferu miesięcznego oraz dostępem do 256MB pamięci RAM. Serwery VPS można wzbogacić o panel Plesk lub DirectAdmin w cenie już od 10.00 zł netto miesięcznie.

Więcej informacji o ofercie serwerów VPS:

http://www.cal.pl/vps

źródło/autor: INFO-CAL