Treecon V709 – platforma multimedialna w twojej kieszeni

By | 14/04/2010

Ekran dotykowy, tryb Dual SIM, przeglądarka internetowa i odtwarzacz video – to tylko niektóre z zaawansowanych funkcji modelu Treecon V709. Ten zróżnicowany technologicznie aparat może z powodzeniem stanowić główne centrum dowodzenia podczas codziennych działań zarówno biznesowych jak i prywatnych.

Według serwisu finansowego Forsal.pl z początkiem 2009 roku sprzedaż komórek na świecie spadła o 8,6 procent. W tym samym czasie o 12,6 procent wzrosła sprzedaż multimedialnych telefonów komórkowych z systemem operacyjnym, czyli smartfonów. Podobny trend obserwujemy w Polsce. Instytut GfK Polonia podaje, że w ubiegłym roku w ciągu ostatnich trzech lat w Polsce sprzedano prawie 3 miliony smartfonów. Główną przyczyną tego zjawiska staje się coraz większe zainteresowanie telefonem multimedialnym nie tylko w środowisku biznesowym, ale również wśród klientów indywidualnych. Jako użytkownicy Internetu, w tym miniblogów czy portali społecznościowych poszukujemy narzędzia, które umożliwi nam prosty i wygodny dostęp do ulubionych mediów. Takie właśnie funkcje zapewnia telefon Treecon V709.

Ten model zachwyci każdego, kto za pomocą telefonu załatwia większość codziennych spraw. Niewątpliwą jego zaleta jest wyświetlacz dotykowy 3,4 cala obsługujący 260 tysięcy kolorów. Producenci zdecydowali się na taki rozmiar ekranu, aby zapewnić użytkownikowi komfortowe korzystanie z gwarantowanych w standardzie opcji. V709 posiada odbiornik telewizji analogowej, który umożliwia odbiór stacji naziemnych i stały dostęp do ulubionych kanałów. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy ograniczeń, jakie narzuca nam tradycyjny telewizor. Kolekcjonerów filmów ucieszy fakt, iż telefon posiada odtwarzacz wideo, zapewniający projekcję filmów zapisanych na kartach mikro SD do 16GB. Te funkcje sprawdzają się zwłaszcza podczas długich podróży, które dzięki innowacji Treecon mogą upłynąć miło i zaskakująco szybko.

Pozytywne zaskoczenie wywołuje również ergonomiczny kształt aparatu mimo swojego rozmiaru (108 x 56 x 16 mm) oraz wagi (160 g). Kolejną dogodnością dla nabywcy V709 jest klawiatura QWERTY, gwarantująca obsługę telefonu na bazie przyzwyczajeń użytkowników standardowych komputerów.

Multimedialny charakter telefonu podkreśla opcja bezprzewodowego Internetu z przeglądarką internetową Opera Mini. Producent Treecon nie zapominał również o fanach gier. Dla nich zapewnia możliwość instalacji aplikacji dostępnych w Internecie.

Wśród innych smartfonów model V709 wyróżnia się nie tylko ciekawym designem i szerokim wachlarzem nowoczesnych zastosowań, ale również konkurencyjną ceną. Ten w pełni multimedialny telefon można nabyć za sugerowaną cenę detaliczną 549 złotych.

Dodatkowe cechy modelu Treecon V709 to:

  • dual sim
  • odbiornik radiowy
  • funkcja shake zapewniająca interakcję między użytkownikiem a oprogramowaniem
  • dwie kamery z przodu i z tyłu obudowy
  • obsługa kart pamięci mikro SD do 16GB
  • transmisja danych: WAP, GPRS, Bluetooth, USB.

źródło/autor: Treecon