Sphinx i WOOK w Porcie Łódź

By | 13/04/2010

Sfinks Polska SA – największa firma restauracyjna z sektora casual dining w Polsce – otwiera w Łodzi dwie nowe restauracje: Sphinx i WOOK. Obie zlokalizowane są w jednym z największych centrów handlowych w Polsce – nowo otwartym Porcie Łódź. Będzie to już siódma restauracja Sphinx i trzecia restauracja WOOK działająca w Łodzi. Sfinks Polska planuje zwiększenie liczby nowo uruchamianych restauracji o kolejnych 7 jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

– Od kilku miesięcy systematycznie rozbudowujemy nasze sieci w różnych miastach. Z satysfakcją otwieramy dwie restauracje właśnie w Łodzi, skąd wywodzi się Sphinx. Obie będą działały w oparciu o nowy model franczyzowy. Chcemy, by nasze restauracje mieściły się zawsze w atrakcyjnych miejscach chętnie odwiedzanych, zarówno przez mieszkańców danego regionu, jak i turystów. Rozpoczynające swoją działalność nowe centrum handlowe Port Łódź doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Liczymy, że zarówno Sphinx z kuchnią orientalną, jak i WOOK z daniami kuchni chińskiej szybko znajdą tu swoich zwolenników – mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Nowy Sphinx inauguruje właśnie swoją działalność, otwarcie WOOKa ma nastąpić w drugiej połowie kwietnia. W ramach rozbudowy sieci w najbliższym czasie Sfinks Polska planuje otwarcie kolejnych restauracji na Dolnym Śląsku – w Legnicy, Opolu i Zgorzelcu. Ostatnio otwartą restauracją w centrum handlowym jest Sphinx w Galerii Malta w Poznaniu.

źródło/autor: Practum Consulting