iSource buduje wartość resellerów

By | 13/04/2010

iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple, organizuje cykl spotkań dla resellerów pt. „Rośnij z Apple”. W 6 największych miastach Polski eksperci iSource’a zaprezentują rozwiązania, produkty oraz zasady współpracy w ramach sprzedaży oferty Apple oraz marek komplementarnych.

Tegoroczny roadshow odbędzie się w Krakowie (22 kwietnia), Poznaniu (27 kwietnia), Wrocławiu (29 kwietnia), Gdańsku (5 maja), Katowicach (11 maja) i Warszawie (13 maja). Planowane eventy mają pokazać partnerom handlowym, jakie możliwości daje im współpraca z iSource i oferowanie produktów marki Apple wraz z całym szeregiem innych brandów z naszej oferty, która z każdym dniem staje się bogatsza. Roadshow służy także lepszemu zrozumieniu oczekiwań potencjalnych klientów z różnych rynków, w tym m.in branży edukacyjnej, audio-video, DTP i innych oraz zaznajomieniu się z procesem autoryzacji resellerów Apple.

– Przygotowaliśmy cykl spotkań dla partnerów, by zaprezentować naszą wizję sprzedaży i rozumienia produktów, która opiera się na oferowaniu rozwiązań oraz budowaniu wartości dodanej dla produktu. Przedstawimy resellerom propozycję współpracy z nami, prezentując im wsparcie, jakie udzielamy Partnerom na każdym etapie procesu sprzedaży – od atrakcyjnej oferty biznesowej, poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie działań marketingowych, aż po logistykę i obsługę serwisową. Tegoroczny cykl imprez to doskonała lekcja know-how dla każdego resellera – mówi Dariusz Grądek, Prezes Zarządu iSource SA.

Partnerem cyklu „Rośnij z Apple” jest firma iOmega, która na jednej z sesji pokaże portfolio swoich produktów, dostępnych w ofercie iSource.

Na spotkanie zapraszamy właścicieli firm i kadrę zarządzającą.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na spotkania oraz agenda roadshow znajduje się pod adresem: www.isource.pl/rosnijzapple.