Randka z bielizną firmy Triumph

By | 29/09/2009

Pierwszego dnia jesieni w warszawskim hotelu Sofitel Victoria firma Triumph zaprezentowała trendy w bieliźnie na sezon jesień/zima 2009 oraz kolekcję świąteczną.  Na wybiegu dominowały nostalgiczne fasony nawiązujące do stylu ikon mody z lat 50. Luksusowe koronki, zmysłowa satyna i szlachetne hafty w modnych w tym sezonie kolorach burgundu, purpury i czerni zachwyciły publiczność. „Kolekcja nawiązuje do najciekawszych trendów sprzed lat jak też do kobiecego stylu wykreowanego przez Marylin Monroe” – mówi dyrektor marketingu Elżbieta Lityńska.

TriumphEntuzjazm wzbudziła także kolekcja bielizny dziennej i nocnej specjalnie zaprojektowana na okres świąteczno – noworoczny. Projektanci firmy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, dekorując każdy model połyskującymi dodatkami.

Na zakończenie modelki w koronkowej bieliźnie, tiulowych stringach i satynowych koszulkach nocnych zaprezentowały kolekcję walentynkową.

Magia marki przyciągnęła również  znane osoby. Wśród licznie przybyłych dziennikarzy i stylistów reprezentujących magazyny kobiece, wydawnictwa branżowe i portale internetowe obecne były aktorki Anna Samusionek, Katarzyna Skrzynecka, modelka i aktorka Francys Sudnicka oraz dziennikarka prasowa i telewizyjna Ewa Wojciechowska.

Goście wprawieni w bardzo dobry nastrój żywo dyskutowali o ciekawym charakterze pokazu i urodzie modelek.

Więcej informacji: www.triumph.com (press room)