Aktywność charytatywna Programu PAYBACK

By | 29/09/2009

Po spektakularnym sukcesie w Niemczech, multipartnerski Program PAYBACK wchodzi na polski rynek. Bank Zachodni WBK jako oficjalny partner Programu oferuje kartę płatniczą MasterCard PAYBACK, która umożliwia zbieranie punktów i wymianę ich na cele charytatywne.

PAYBACK to nowy Program Bonusowy, którego oficjalnym partnerem bankowym został Bank Zachodni WBK. W ramach partnerstwa Bank oferuje Kartę Płatniczą MasterCard PAYBACK, dzięki której można zbierać punkty PAYBACK. Program nagradza konsumentów płacących za jakiekolwiek zakupy kartą MasterCard PAYBACK. Dodatkowo, dokonując zakupów w sieci partnerów biorących udział w Programie, uczestnik jest wynagradzany dwa razy: za płatność kartą i za zakupy. W ten sposób może zebrać punkty znacznie szybciej i wymienić je na nagrody lub przeznaczyć na cele charytatywne. Do programu dołączyły się takie marki, jak: Telekomunikacja Polska, Orange, stacje benzynowe BP, Allegro, Kolporter, Mix Electronics, BZ WBK, Orbis, LOT, Fly.pl oraz Real.

Program Bonusowy PAYBACK, dbając o społeczną odpowiedzialność swojego biznesu współpracuje z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”. Dzięki temu uczestnicy Programu PAYBACK mają szansę wspomóc działania Fundacji w bardzo prosty sposób przez podarowanie punktów na stronie www.payback.pl. Wystarczy mieć na koncie 500 punktów PAYBACK, aby dokonać darowizny. Każdy, kto przekaże punkty zbierane na karcie PAYBACK Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, wspiera budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej w Warszawie, które w 2011 roku zostanie otwarte na terenie Instytutu Onkologii w Warszawie. Jest to miejsce, gdzie ludzie z całej Polski będą mogli przeprowadzać szczegółowe, profilaktyczne badania nowotworowe. Koszt inwestycji to około 30 000 000 PLN.

Na chętnych, którzy zdecydują się do końca roku na podpisanie umowy o kartę  MaterCard PAYBACK, czeka 1000 punktów powitalnych oraz nieustające promocje i rabaty, dzięki którym sporo zaoszczędzą.

Szczegóły Programu PAYBACK na www.bzwbk.pl/payback