Komandor na korcie – Poland Fed Cup Team Sponsor

By | 24/04/2009

Baraż o wejście do Grupy Światowej II Fed Cup by BNP Paribas odbędzie się 25 i 26 kwietnia w Gdyni. Na kortach Klubu Tenisowego Arka Gdynia rozegrany zostanie mecz reprezentacji Polski i Japonii. Wezmą w nim udział m.in. Siostry Radwańskie. Ogromne emocje towarzyszące zmaganiom zawodniczek będziemy mogli przeżywać między innymi dzięki firmie Komandor, która jest jednym z głównych sponsorów tego widowiska.

komandor-poland-fed-cup-team-sponsor-mecz-polska-japonia-25-26042009_3Do reprezentacji Polski kapitan Tomasz Wiktorowski powołał: Agnieszkę Radwańską, Urszulę Radwańską, Klaudię Jans oraz Alicję Rosowską. Drużynę Japonii natomiast reprezentować będą: Ai Sugiyamą, Ayumi Moritą, Akiko Morigami i Riką Fujiwarą. Kapitanem drużyny Japonii jest Takeshi Murakami.

Będzie to niezwykłe wydarzenie sportowe, które z pewnością przyciągnie ogromną liczbę kibiców. Rozgrywki kobiece o miejsce w przyszłorocznej edycji Fed Cup by BNP Paribas są pierwszą imprezą tenisową tej rangi sponsorowaną przez firmę Komandor.