GENESIS PR dla warszawskiej restauracji Vinarius

By | 02/02/2009

Agencja GENESIS PR rozpoczęła współpracę z restauracją Vinarius. Działania obejmują prowadzenie biura prasowego oraz budowanie wizerunku marki w mediach.

Restauracja Vinarius zlokalizowana jest w Warszawie przy ul. Bednarskiej 28/30. W kameralnym zakątku, usytuowanym w bliskim sąsiedztwie Placu Zamkowego, serwowane są starannie wyselekcjonowane wina oraz dania kuchni europejskiej. Restauracja połączona jest z punktem sprzedaży win, w których doborze pomaga wykwalifikowana obsługa m.in. znany polski dziennikarz, krytyk winiarski oraz wykładowca w szkole sommelierów – Sławomir Chrzczonowicz. W ofercie znajduje się blisko 300 gatunków win, w szczególności francuskich oraz nieznanych szerzej na polskim rynku pozycji z Austrii, Hiszpanii, USA, Chile i Maroko. Restaurację i punkt sprzedaży wina charakteryzują jasne i przestronne wnętrza zdobione freskami, które tworzą elegancką i niezobowiązująca atmosferę.

Vinarius posiada specjalną ofertę eventów dla firm. W restauracji organizowane są imprezy zamknięte nawet dla 100 gości, degustacje czy akademie wina.

Restauracja Vinarius została stworzona przez wielkiego pasjonata win, prezesa ArchiDoc, Piotra Cholewę.

Więcej informacji na stronie www.vinarius.pl