Specjalistka Badzpierwszy.pl w telewizji Toya

By | 18/12/2008

Dziś, czyli 18 grudnia, w łódzkiej telewizji Toya TV wystąpi specjalistka serwisu reklamowego Badzpierwszy.pl. Tematem programu Toya Net prowadzonego przez redaktora Adama Owczarka będzie budowa i promocja wizerunku w Internecie.

W rozważaniach na temat Internetowej formy promocji wizerunku firmy weźmie udział Brand Manager serwisu reklamowego Badzpierwszy.pl Joanna Jastrzębska.

Szczególną uwagę w programie dyskutanci poświęcą reklamie w Internecie, pozycjonowaniu i modelowi zarządzania komunikatami public relations – Net PR Synergy.  Metoda NPRS polega na promowaniu wybranych artykułów prasowych opublikowanych w Internecie poprzez ich aktywne pozycjonowanie w wynikach wyszukiwarek (SERP – Search Engine Results Page) metodą kontentową.

Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy w zakresie promocji w Internecie zapraszamy do obejrzenia programu Toya Net w telewizji Toya lub online http://moya.toya.net.pl/site_online.php?m=0&s=fff327d197a606f663af2948e2830b76 w czwartek o godzinie 18.30.