Prywatne Zdrowie

By | 18/12/2008

Atrakcyjny konkurs a zarazem ciekawą akcję służącą ochronie zdrowia zaproponował swoim użytkownikom serwis PrywatneZdrowie.pl. W związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem Komisji Europejskiej, na mocy którego ze względu na szkodliwość zawartej w nich rtęci tradycyjne termometry zostaną wycofane ze sprzedaży, serwis przygotował dla użytkowników pulę 1000 nowych, elektronicznych termometrów. Nagrody zostaną przesłane do tych spośród zarejestrowanych użytkowników, którzy w okresie od 1 grudnia 2008 roku do 1 lutego 2009 roku dodadzą trzy pozycje do bazy lekarzy serwisu oraz podzielą się z innymi użytkownikami swoimi opiniami na temat lekarzy. Pierwszych 500 osób, które spełnią warunki konkursu otrzyma nagrody gwarantowane. Kolejne termometry trafią odpowiednio do co trzeciej i co piątej osoby spełniającej warunki konkursu.

Serwis PrywatneZdrowie.pl to inicjatywa stworzona z myślą o pacjentach poszukujących wiarygodnych i obiektywnych opinii o lekarzach i placówkach medycznych. Portal zawiera obszerną i systematycznie powiększaną bazę lekarzy wraz z danymi teleadresowymi, dzięki czemu użytkownicy mogą w prosty sposób wyszukać specjalistów wybranej specjalizacji w okolicy swojego miejsca zamieszkania. W wyborze lekarza pomaga funkcjonujący w ramach portalu system ocen i rekomendacji.

Najbardziej jednak innowacyjną funkcją oferowaną przez PrywatneZdrowie.pl jest możliwość zakupienia ubezpieczenia zdrowotnego on-line. Możliwość porównania bez wychodzenia z domu ofet największych na polskim rynku towarzystw ubezpieczeniowych i wybrania spośród nich oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i warunków finansowych to bez wątpienia ogromne ułatwienie, również dla tych, którzy z powodów zdrowotnych, mogliby mieć problem z dokonaniem zakupu w tradycyjny sposób. Zainteresowanym skorzystaniem z tego typu produktów, serwis dostarcza obszernych i obiektywnych opracowań na temat rynku ubezpieczeń medycznych.

Warto się zarejestrować, nie tylko po to, żeby dostać termometr.

http://www.prywatnezdrowie.pl