Money.pl uruchomił e-księgarnię

By | 15/12/2008

Ponad dwa tysiące książek i opracowań udostępnił w plikach pdf portal Money.pl. We współpracy z Digital All – spółką zależną prowadzącą platformę Zixo.pl – największy portal finansowy w Polsce pod adresem ebook.money.pl uruchomił e-księgarnię.

Zixo.pl to największa w Polsce platforma sprzedaży tzw. e-booków, czyli książek w postaci cyfrowej, które można czytać na ekranie komputera lub wydrukować na zwykłej drukarce. Obecnie umożliwia zakup prawie 2000 książek i opracowań czołowych wydawców obecnych na polskim rynku. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki: począwszy od fachowych poradników prawnych i podatkowych wydawanych przez wydawnictwo CH Beck oraz Instytut Studiów Podatkowych, po przewodniki turystyczne i wydawnictwa dotyczące militariów. Dostępne są również aplikacje finansowe oraz audiobooki i kursy językowe w wersji mp3.

– Wydawnictwa szybciej aktualizują e-booki niż wydania papierowe. Często e-book z ujednoliconymi przepisami z danej dziedziny pojawia się na rynku na długo przed wejściem przepisów w życie. To jedna z zalet elektronicznych wydań wszelkich poradników  – mówi Mirosław Lasok, prezes Digital All i pomysłodawca platformy ZIXO.pl

Szczegóły o platformie ZIXO.pl dostępne są na stronie: www.zixo.pl