FRITZ!Box za 1 euro

By | 09/12/2008

FRITZ!Box Fon WLAN 7270, najlepiej wyposażony wielofunkcyjny router VoIP, dostępny jest dla firm za równowartość 1 euro u operatora telefonii internetowej iFON. Z kolei najbardziej wymagający użytkownicy domowi mogą zakupić urządzenie w promocji z 1000 bezpłatnych minut za jednorazową opłatą 189 euro. Obie promocje potrwają do 31 stycznia 2009 r. i są przygotowane w związku z wprowadzaniem nowego FRITZ!Box na polski rynek.

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm. Integruje wiele urządzeń w jednym: bramkę VoIP, modem ADSL, router, Wi-Fi, stację bazową DECT, faks i automatyczne sekretarki. Urządzenie działa ze zwykłą linią stacjonarną pracującą w standardzie analogowym (PSTN), a także cyfrowym (ISDN). FRITZ!Box to jedyne na rynku tak wszechstronne rozwiązanie: umożliwia połączenie z internetem w prawie każdej technologii sieciowej; obsługuje łącza ADSL wszystkich polskich operatorów (TP SA, Netia, Dialog i innych); umożliwia korzystanie z usług operatorów sieci TV kablowej czy też lokalnych operatorów sieci  LAN.

Dla firm za 1 euro
Teraz nowy FRITZ!Box dostępny jest dla firm w specjalnej promocji wraz z usługą VoIP operatora telefonii internetowej iFON. Wszystkie firmy, które do 31 stycznia 2009 r. podpiszą umowę na 18 miesięcy i wykupią pakiet minutowy za 19 euro/miesiąc mogą nabyć urządzenie za 1 euro brutto.

To pierwsza promocja w Polsce, w której FRITZ!Box można nabyć w tak atrakcyjnej cenie. Korzystając z tej promocji każda firma może zaoszczędzić na urządzeniu aż 248 euro! Oferowany w promocji pakiet minutowy za 19 euro pozwoli każdej firmie na około 800 minut rozmów miesiecznie przez telefonię VoIP.

Promocja dla użytkowników domowych
Najnowszy FRITZ!Box to także ciekawa propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników domowych, którzy z pewnością docenią doskonałą jakość rozmów w jakości HD (zarówno przez linię tradycyjną jak i połączenia internetowe), czy też możliwość podłączenia do domowej sieci i internetu wszystkich komputerów i urządzeń multimedialnych.

W promocji u operatora telefonii internetowej iFON użytkownicy domowi także mogą zakupić nowego FRITZ!Box w promocyjnej ofercie. FRITZ!Box Fon WLAN 7270 wraz z pakietem 1000 minut dostępny jest w cenie 189 euro brutto. Co ważne, urządzenie nie jest zablokowane i może być wykorzystywane także do rozmów przez sieci innych operatorów.

Obie promocje są ograniczone czasowo i dostępne od 8 grudnia 2008 r. do 31 stycznia 2009 r. u operatora telefonii internetowej iFON. Szczegóły promocji znaleźć można na stronie http://iFON.pl/fritzbox .

Urządzenia FRITZ!Box posiadają pięć lat gwarancji. Producent zapewnia darmowe wsparcie techniczne i aktualizacje. Cena nowego FRITZ!Box Fon WLAN 7270, poza promocją, wynosi 249 euro (z VAT). Pełna specyfikacja routera dostępna jest na stronie: http://www.fritzbox.pl