Z OSM w Łowiczu w Alpy

By | 04/12/2008

Już po raz trzeci Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu i agencja marketingu relacji \DATA SOLUTIONS zapraszają na „Wczasy w Alpach”. W ogólnopolskiej promocji konsumenckiej mleka „łowickiego” oprócz wakacji w górach tyrolskich do wygrania są także zestawy nawigacji satelitarnej. Mleczna loteria potrwa do końca lutego 2009 roku.

Promocja konsumencka „Wczasy w Alpach” ma na celu zwiększenie sprzedaży mleka marki łowickie. Na osoby, które prześlą swoje zgłoszenie czekaj 16 pobytów w Tyrolu w rejonie Stubaital w Austrii, a także nagrody  dodatkowe w postaci nawigacji satelitarnej NDrive G400. Tegoroczna promocja komunikowana jest na opakowaniach produktów oraz na stronie internetowej stworzonej na potrzeby promocji: www.lowickie-konkurs.com. W odróżnieniu od ubiegłych lat zgłoszenia do tegorocznej loterii można nadsyłać nie tylko drogą pocztową, ale także elektroniczną.

Realizacją działań zajęła się agencja \DATA SOLUTIONS, która odpowiada m.in. za obsługę zgłoszeń promocyjnych, przeprowadzenie losowań oraz wręczenie nagród.